Koncertservis

Ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí

Firma Koncertservis

Koncertservis působí na českém trhu v oblasti poskytování technického zabezpečení kulturních a společenských akcí již více než 25 let. Postupem času firma zasáhla všechny oblasti technického zabezpečení těchto akcí a v současné době patříme mezi největší dodavatele těchto služeb v České republice.

Do roku 2012 jsme po dobu 25 let zajišťovali kompletní technický servis skupině Olympic.

Zajišťujeme technické zabezpečení kulturních akcí, veškerých společenských událostí, televizních natáčení a mnoha dalších akcí. Naše služby jsou v tomto oboru komplexní, veškerá technika, podia a ground supporty jsou naším majetkem tudíž si můžeme dovolit nabídnout vstřícnou cenu.

Firma také disponujeme vlastní kamionovou dopravou.

Realizovali jsme stovky akcí, od malých prezentací až po velké koncerty a festivaly s vystoupením světoznámých hvězd.

Naši technici jsou zkušení profesionálové a mají dlouholeté zkušenosti z mnoha realizovaných akcí.

Používáme pouze nejmodernější techniku světoznámých značek do které neustále investujeme čímž držíme krok s dobou plnou těchto moderních technologií.

Naší prvotní specializací byla efektová světla, ground support a televizní natáčení. Pro Českou televizi externě pracujeme 15 let. Zajišťovali jsme desítky pořadů, z posledních např. Zázraky přírody, Knihu roku, Hlavu roku. V průběhu let firma expandovala a nakoupila zvukový systém a video vybavení.

Snažíme se klientovi poskytovat co nejkompletnější dodávky.