Koncertservis

Ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí

Ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí

Zajišťujeme technické zabezpečení kulturních a společenských akcí, veškerých společenských událostí, televizních natáčení a mnoha dalších akcí. 

Naše služby jsou v tomto oboru komplexní, veškerá technika, podia a ground supporty jsou naším majetkem tudíž si můžeme dovolit nabídnout vstřícnou cenu. Firma také disponujeme vlastní kamionovou dopravou. Realizovali jsme stovky akcí, od malých prezentací až po velké koncerty a festivaly s vystoupením světoznámých hvězd. Naši technici jsou zkušení profesionálové a mají dlouholeté zkušenosti z mnoha realizovaných akcí. Používáme pouze nejmodernější techniku světoznámých značek do které neustále investujeme čímž držíme krok s dobou plnou těchto moderních technologií.

O firmě


Koncertservis působí na českém trhu v oblasti poskytování technického zabezpečení kulturních a společenských akcí již více než 25 let.

více informací

Služby


Nabízíme kompletní servis v oblasti technického zabezpečení kulturních akcí - Společenské akce, Koncerty, Festivaly, Konference, TV pořady atd.

VÍCE služeb

Technika


K realizaci akcí používáme techniku renomovaných značek. Disponujeme světelnou, zvukovou, pódiovou, video technikou a ground supportem.

VÍCE informací

Kontakt


V případě, že máte jakýkoliv dotaz nebo zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám k dispozici na uvedených kontaktech.

kontaktní informace